Ellátási lánc

A Tescónál az ellátási lánc funkció központi csapatát rendelési csapatnak nevezzük. Az elnevezés alapján talán egyszerűnek tűnik a feladat, viszont tudni kell, hogy heti több mint hárommillió vásárló látogat el áruházainkba. Minden nap elvárják tőlünk, hogy az általuk kiválasztott termékeket a hét bármely napján, a nap 24 órájában bármelyik áruházunkban megkapják. Csapatunk legfontosabb feladata, hogy mindezen elvárásokat teljesítse azáltal, hogy a minimális veszteség mellett biztosítja az ésszerű készletszinteket.

Felépítésünk

Az ellátási lánc alapvetően öt fő területet ölel fel:

  • tervezés,
  • működés,
  • áruházi rendelések,
  • projekt-feladatok,
  • kontrolling.

Jelenleg hat raktár és négy különböző szállítási csatorna biztosítja az árumozgást, egészen beszállító partnereinktől a vásárlókig. Csapatunk felel a termékáramlásért, szoros együttműködésben a vállalat többi területével, legfőképpen a disztribúciós kollégákkal, a beszerzéssel és az áruházakkal.

Kiket keresünk?

Munkánk rendkívül összetett és sokrétű, így különböző képesítésű és képességű kollégákat keresünk. Vannak viszont általános, mindenkire érvényes elvárásaink, az alábbiak:

  • jó elemzői képesség,
  • rugalmas hozzáállás,
  • jó kommunikációs készség,
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek.

További előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • programozói ismeretek.

Tudjon meg többet dolgozóinkról:

Áruházak

Áruházban szeretne dolgozni?

Nézze meg, milyen pozíciókat ajánlunk!

Online bevásárlás

Új üzletágunk tagja lenne?

Jelentkezzen nyitott pozícióinkra!

Központi iroda

Központi irodai karrierre vágyik?

Tekintse meg álláslehetőségeinket!

Disztribúció

A disztribúció a szakterülete?

Most nagyszerű lehetőségeket kínálunk!